Seznam hotelů v Caorle

Seznam hotelů v Caorle

V Caorle, malebném přímořském městě na severu Itálie, naleznete širokou škálu hotelů vhodných pro různé typy návštěvníků. Některé z nejlepších ubytovacích zařízení zahrnují Hotel Le Lampare, který je oblíbený pro svou výhodnou polohu jen 40 metrů od pláže Spiaggia di Ponente a nabízí komfortní ubytování se soukromým parkovištěm, terasou a barem​​. Dalším oblíbeným hotelem je Hotel Fabris, nacházející se v klidné části města, pouhých 50 metrů od soukromé pláže. Hosté si chválí zejména příjemný personál a pohodlné služby​.

Pro ty, kteří hledají luxusnější ubytování, je vhodný Hotel Marina Palace, který nabízí soukromou pláž, bazén a gurmánskou restauraci. Všechny pokoje mají soukromý balkón, což přispívá k příjemnému pobytu​. Další vysoce hodnocený hotel je Hotel Bellevue, který se nachází přímo v centru Caorle, 50 metrů od pobřeží, a nabízí bezplatný vstup na soukromou pláž a klimatizované pokoje s balkónem​.

Pokud hledáte cenově dostupné a rodinné ubytování, můžete zvážit Hotel Crystal, který je známý pro svou přátelskou atmosféru a možnost bezplatného zapůjčení jízdních kol. Nachází se 900 metrů od centra města a 200 metrů od pláže​. Pro rodiny a větší skupiny je také vhodný Residence Gran Mado, který nabízí prostorné apartmány vybavené kuchyňkou, což zajišťuje pohodlný pobyt pro všechny členy rodiny​ .

Caorle santuario